Butik

FTTH 1GE GEPON 1port ONU EPON PCBA kredsløb OLT 1,25 G ONU Kompatibel ZTE Fiberhome 0 thumb
FTTH 1GE GEPON 1port ONU EPON PCBA kredsløb OLT 1,25 G ONU Kompatibel ZTE Fiberhome 1 thumb
FTTH 1GE GEPON 1port ONU EPON PCBA kredsløb OLT 1,25 G ONU Kompatibel ZTE Fiberhome 2 thumb
FTTH 1GE GEPON 1port ONU EPON PCBA kredsløb OLT 1,25 G ONU Kompatibel ZTE Fiberhome 3 thumb
FTTH 1GE GEPON 1port ONU EPON PCBA kredsløb OLT 1,25 G ONU Kompatibel ZTE Fiberhome 4 thumb
FTTH 1GE GEPON 1port ONU EPON PCBA kredsløb OLT 1,25 G ONU Kompatibel ZTE Fiberhome 5 thumb

FTTH 1GE GEPON 1port ONU EPON PCBA kredsløb OLT 1,25 G ONU Kompatibel ZTE Fiberhome

kr54.95

Tags: fiberoptiske ftth, ont epon, rim zte, vsol olt, gpon olt, epon, wifi zte f660, onu, ære, gpon.

  • - Reference: r680
  • - På lager
  • Kategori: mall


  • RX følsomhed: -27dBm
  • Størrelse: 67*75
  • Mærke: fiotic
  • Power Interface: 12v dc strømforsyning
  • Kompatibel: Huawei
  • Downlink Transmissionshastighed: 1,25 G
  • Bølgelængde: Tx 1310nm, Rx1490nm
  • Garanti: 1 år
  • Stik Type: SC/UPC
  • Tx Optisk Effekt: -1-4dBm
  • Fiber Type: Single Mode
  • Model-Nummer: FT-EONU-1E1
  • UPlink Transmissionshastighed: 1,25 G



Anmeldelser

Walong Johan
2020-10-09
5/5
OK. Product received.
C Mirage
2020-10-17
5/5
Yes. All OK.